• Страница:
  • 1

ТЕМА: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!?

Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #5991

Питання до працівників Оптими, воно ж Вєга. Існує така проблема Оптима 2 рази пропонувала підключити АДСЛ і я зважився, прийшов до київського офісу і мені сказали треба перевірити технічну можливість. Технічну можливість мабуть місяць перевіряли і жодного разу не подзвонили, я мав дзвонити сам і питати, але нічого нормального не кажуть. Наскільки я зрозумів то у Київ Вєгівського АДСЛ немає? Телефонну лінію проклали на весь будинок багатоповнрховий кілька років тому, а от підключити інтернет не хочуть. Головне що і не відмовляють, кажуть треба буде довго чекати. Але як так можно підписати договір і не мати інтернет.
І саме головне, таке прохання Оптима може підключити дійсно інтернет АДСЛ на протязі місяця без байок про технічну можливість, навалу абонентів, коли я був в офісі там пусто! Ніяких черг до менеджерів, бо з них нічого не виб"єш!
  •  аватар
Администратор запретил публиковать записи.

Re: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #5995

2ADSL
Приветствую!
Мне сейчас трудно понять, почему именно так получилось.
Оставьте мне, пожалуйста, ваши контакты в личку (адрес для подключения, телефон), мы все уточним.
  • UnandHank
  • UnandHank аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай

Re: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #6002

2ADSL
Приветствую!
Мне сейчас трудно понять, почему именно так получилось.
Оставьте мне, пожалуйста, ваши контакты в личку (адрес для подключения, телефон), мы все уточним.
Хочу подключить своего друга в соседнем доме? Это подпадает под программу "приведи друга"? Если да объясните как это оформить.
  •  аватар

Re: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #6006

2Duck file
Приветствую!
Акция все еще действует, информация - здесь:
http  ://www  .vegatele.com  /rus/news/promo/hunting (убрать пробелы)
  • UnandHank
  • UnandHank аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай

Re: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #6024

2Duck file
Приветствую!
2telco Приветствую! На практике все так же просто? )
  •  аватар

Re: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #6025

2Duck file
Приветствую!
Стоимость подключения нового абонента к сети Vega на период акции - всего 1 гривна! Это значит что сосед (соседний дом) заплатит за подключение 1 грнивну?
  •  аватар

Re: Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!? 11 года 8 мес. назад #6037

Стоимость подключения нового абонента к сети Vega на период акции - всего 1 гривна! Это значит что сосед (соседний дом) заплатит за подключение 1 грнивну?
Да, одну гривну. Но только в случае, если у соседа есть техвозможность подключения (в его доме проложен кабель). Это лучше уточнить заранее.
  • UnandHank
  • UnandHank аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Страница:
  • 1
Вы здесь: Главная Форум Провайдеры Группа компаний Vega Як піключити ADSL в Києві, якщо не хочуть підключати!?