Материалы компаний

ВОЛЯ об'єднала в Луцьку телебачення з Інтернетом

Logo Volia 2014Інноваційна комплексна послуга «ТБ + Інтернет» тепер доступна всім абонентам телебачення ВОЛІ в межах мережі компанії. Це перше українське місто, де почала використовуватися найсучасніша технологія доступу до високошвидкісного Інтернету – EuroDOCSIS.

Відтепер луцькі абоненти компанії ВОЛЯ мають змогу одночасно дивитися найкращі українські й зарубіжні телеканали, мати доступ в Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с й користуватися унікальними додатковими сервісами – в єдиній послузі зі спільними керуванням, рахунком та абонплатою.

Послуга «ТБ + Інтернет» надається в Луцьку за технологією передавання даних по телевізійному кабелю EuroDOCSIS, що враховує європейську сітку частот. Порівняно з DOCSIS вона має поліпшені швидкісні характеристики. До того ж комплексна послуга «ТБ + Інтернет» надається по кабелю, який вже прокладено в оселі абонентів.

− ВОЛЯ інвестує в Луцьку не лише в інновації, а й у розвиток нашого міста. Нині лучани отримали змогу користуватися сучасними телекомунікаційними послугами за євростандартом. Також хочу зазначити, що ми пропонуємо не лише телебачення й Інтернет. Невід′ємною частиною єдиної послуги, яка включає інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», є додаткові сервіси: онлайн-кінотеатр, керування ефіром, мультиекран та інші. Вони розширюють можливості абонентів і змінюють їхні глядацькі звички. При цьому комплекс послуг коштує дешевше, ніж коли їх замовляти поодинці. Подібних новацій у Луцьку не пропонує жоден телекомунікаційний провайдер, − говорить директор Луцького регіонального підприємства компанії ВОЛЯ Юрій Сидорак.
Замовити послугу «ТБ + Інтернет» зараз можна за ціною пакета телепрограм, скориставшись спеціальними умовами. Для цього необхідно залишити заявку в центрі обслуговування та продажів по пр. Волі, 66, або на сайті компанії. Усе необхідне обладнання: телевізійний тюнер і модем нового стандарту з підтримкою EuroDOCSIS для отримання швидкісного доступу в Інтернет − ВОЛЯ надає в користування, гарантуючи його сервісну підтримку.

Першими послугу «ТБ + Інтернет» восени минулого року отримали мешканці 33-го мікрорайону. Сьогодні її можна підключити в будь-якому районі міста в межах мережі компанії

Twitter
SocButtons v1.5

Добавить комментарий

Обращайтесь к посетителям сайта так, как вы хотите чтобы они обращались к вам

Допрос

Ваш провайдер?

Воля - 11.7%
Укртелеком - 22.1%
Киевстар - 12.7%
Фринет O3 - 3.1%
Датагруп - 3.2%
Триолан - 5.7%
Вега - 2.9%
Тенет - 1.4%
Airbites - 1.7%
Фрегат - 1.9%
Билинк - 0.8%
Ланет - 2.3%
Другой - 18.8%
Кто здесь? - 11.9%

Количество голосов: 17826
Голосование в этом опросе окончено Включено: 15 Дек 2021 - 00:00
Вы здесь: Главная Материалы компаний ВОЛЯ об'єднала в Луцьку телебачення з Інтернетом