Услуга «Beeline Интернет дома» появилась в г. Черновцы

Оператор мобильной связи «УРС» (ТМ Beeline) начала предоставлять услугу «Beeline Интернет дома» в г. Черновцы. Для этого компания использует технологию FTTB («оптика в дом»).

Сегодня услуга «Beeline Интернет дома» доступна жителям таких районов Черновцов, как микрорайоны «Озерный» (ул. Комарова и Красноармейская) и «Южка» (ул. Южно-Окружная, Парковый проезд, часть ул. Комарова и Красноармейская). Таким образом, волоконно-оптическая сеть Beeline охватывает 64 многоэтажных жилых здания – более 6,5 тыс. квартир.

Чтобы покрыть такое количество домов, компанией было проложено 14 707 м оптико-волоконного кабеля.

В планах Beeline также покрытие еще нескольких микрорайонов Черновцов: «Проспект-1», «Полетаева», «Черемош» и «Бульвар».

На данный момент услуга «Beeline Интернет Дома» доступна в таких городах Украины, как Черновцы, Киев, Бровары, Вишневое, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Львов, Одесса, Харьков, Луцк, Кривой Рог, Нежин и Севастополь.

Twitter
SocButtons v1.5

Комментарии  

 
0 #2 икс 10.09.2010 01:33
гыыы - а чем вам поиск неугодил? Отличный провайдер ведь?
Цитировать
 
 
0 #1 Тетяна 10.09.2010 01:15
Я у шоці від Білайн!!! Телефонує дівчинка Наталя - каже у нашому районі (Половки, м. Полтава) є можливість підключення інтернету через Білайн. І швидкість супер, і ми такі всі гарні, і підключення безкоштовно. Ну, повний фарш! У нас вдома 2 бука, інтернетом користувалися через свіч. На запитання, як виглядає момент підключення і чи є стояк у нашому підїзді Білайн, і чи буде проблем з двома буками, відповідь була, що інженери мають доспут до боксів Волі і просто переключать наш шнурок на гнізда Білайн, а далі все буде так як ми звикли. Здивувалася - перепитала - все вірно. Думаю, нормально, Білайн орендує у Волі стояки! Я, з дуру, відключаюся від Волі. Роблю заявку на підключення Білайн. І чекаю... Призначили мені час, правда, прийшли вчасно. Краще б вони взагалі не приходили... Виявляється технічної можливості підключення насправді у нашому підїзді немає!!!! І пропонують мені - не повірите - провести кабель до квартири з криші через вікно!!!!! :eek: Більш того, ключ від чердака потрібний, подовжувача немає, відкрутки немає, та, власне, і стояка ж таки немає!!!!! :-x Дзвоню до дівчини Наталі, кажу про ситуацію, говорю чи можна поспілкуватися з керівництвом - навіщо ж ви в оману заводите. Телефонує мені який Сергій Могила, який у Харкові живе і працює. І каже, що дівчина Наталя "не владеет информацией". Каже, проводьте кабель через вікно і буде вам інтернет. Я в шоці повному!!!!! Прийшли рівно о 9,00, а вже й обід... А толку мало. Зараз у мене з криші через вікно у підїзді проведений кабель по периметру. Відрізали мій кабель від щитка Волі і закуйовдили в кабелем Білайн. Проплатила я 65 грн. Налаштували на роботу інтернет - кожний бук окремо, а як включаєш одночасно - не працює жодний. Викликала я техпідтримку - налаштував роботу одного ПК, а інший так і стоїть без інету. Дзвоню Сергію Могилі, кожу, що за сервіс такий - це ж не підключення, а повний атас!!! І знаєте, відсилає він мене на загальний телефон і каже, там вам у телефонному режимі допоможуть підключити інтернет. Ми все що могли зробили - далі це вже ваші особисті питання. Каже, що можливо у мене неліцейзійна Віста стоїть і через це не працює інет. І саме прикро те, що Віста таки ліцензійна!!! :-? Навіщо я погодилася на цю авантюру??? :oops:
Цитировать
 

Добавить комментарий

Обращайтесь к посетителям сайта так, как вы хотите чтобы они обращались к вам

Допрос

Ваш провайдер?

Воля - 11.7%
Укртелеком - 22.1%
Киевстар - 12.7%
Фринет O3 - 3.1%
Датагруп - 3.2%
Триолан - 5.7%
Вега - 2.9%
Тенет - 1.4%
Airbites - 1.7%
Фрегат - 1.9%
Билинк - 0.8%
Ланет - 2.3%
Другой - 18.8%
Кто здесь? - 11.9%

Количество голосов: 17826
Голосование в этом опросе окончено Включено: 15 Дек 2021 - 00:00
Вы здесь: Главная Новости Услуга «Beeline Интернет дома» появилась в г. Черновцы