«Телесистеми України» не платять за рахунками

Ініціативна група з понад 40 ЗМІ та рекламних агентств виступила з відкритим зверненням з приводу недобросовісних дій компанії «Телесистеми України» (бренд «PeopleNet»). Вони рекомендують усім рекламним та медійним галузевим організаціям, рекламним агентствам та ЗМІ утриматись від співпраці з «Телесистемами України» як із недобросовісним рекламодавцем.

До уваги усіх рекламних та медійних галузевих організацій, рекламних агентств та ЗМІ

Шановні колеги!

Ми, ініціативна група, яка представляє понад 40 ЗМІ та рекламних агентств, змушені звернутися до вас з приводу ситуації, що склалася через недобросовісні дії рекламодавця, а саме ЗАТ «Телесистеми України» (бренд «PeopleNet»).

Впродовж 2007 року наші компанії надали ЗАТ «Телесистеми України» послуги зі створення та розміщення реклами бренду «PeopleNet». Послуги були надані якісно та в повному обсязі, про що свідчать підписані акти виконаних робіт. Однак вже понад півроку рекламодавець не оплачує виконану роботу.

Ми доклали всіх зусиль для вирішення цієї конфліктної ситуації, але керівництво ЗАТ «Телесистеми України» не тільки не погасило значну заборгованість, але й в односторонньому порядку припинило будь-які контакти з нами.

Більше того, нам стало відомо, що, не зважаючи на наявну заборгованість за минулий рік, вже проводиться тендер на рекламну кампанію бренду «PeopleNet» у 2008 році. Відтак, діючи від імені компаній, бізнесу яких завдано значної шкоди, та в інтересах корпоративної солідарності, ми звертаємось до галузевих рекламних та медійних організацій із закликом:

1. Поінформувати усіх своїх членів про наявність непогашеної заборгованості ЗАТ «Телесистеми України» за 2007 р. та відсутність будь-яких натяків з їх боку на готовність виконати свої зобов’язання.

2. Рекомендувати своїм членам, засобам масової інформації та іншим рекламним агентствам утриматися від співпраці із ЗАТ «Телесистеми України» як недобросовісним рекламодавцем до погашення ними заборгованості.

3. Ініціювати галузеву дискусію щодо створення механізмів захисту учасників ринку від нецивілізованих шляхів ведення бізнесу, в першу чергу – для запобігання ситуацій із неплатежами, а в разі їх виникнення – для спільної та рішучої протидії недобросовісним компаніям.

Ми докладатимемо всіх зусиль для вирішення цього конфлікту і надалі інформуватимемо Вас про його перебіг. Наголошуємо, що сама поява цього листа зумовлена нашим баченням корпоративної солідарності і намаганням убезпечити колег від пасток нецивілізованого ведення бізнесу. В таких ситуаціях ми перетворюємося з конкурентів на колег, а відтак – на єдиний цех.

Розраховуємо на Вашу підтримку та чекаємо на відповідь.

Twitter
SocButtons v1.5

Комментарии  

 
0 #3 Лика 02.01.2010 00:17
Большое "спасибо"«Телес истеми України» за прекрасно встреченый Новый год.Я никогда не думала что кабельное могут отключить в Новый год.
Я конечно все понимаю ну не до такой же степени бля. Еще раз спасибо за все "хорошое"
Цитировать
 
 
0 #2 Andrew22222 01.01.2010 00:14
Сегодня 31.12.2009 года я вервые в своей жизни встречаю Новый Год сидя перед чёрным экраном телевизора...
Спасибо огромное телесистемы украины, за то что бережёте мои нервы и почти целый месяц по вечерам отключаете меня от кабельного телевиденья ... наверно это ваша новая акция спаси украину от СМИ?
Вы бля ахуели пидарасы ... сразу после праздников я разрываю с вами контракт!
Это ж надо в Новогоднюю ночь отключить канал .... пизд*ц нет слов ... вы просто идиоты
Цитировать
 
 
+1 #1 Елена 12.12.2009 02:57
Я возмущена работой этой компании. Они на ровном месте накручивают в платежках суммы на оплату услуг. Связь в Интернет ужасная. Частие поломки в сети и неустойки по 10 и больше дней. Технические работники и бухгалтера хамят. Возврат средств не производят.
Цитировать
 

Добавить комментарий

Обращайтесь к посетителям сайта так, как вы хотите чтобы они обращались к вам

Допрос

Ваш провайдер?

Воля - 11.7%
Укртелеком - 22.1%
Киевстар - 12.7%
Фринет O3 - 3.1%
Датагруп - 3.2%
Триолан - 5.7%
Вега - 2.9%
Тенет - 1.4%
Airbites - 1.7%
Фрегат - 1.9%
Билинк - 0.8%
Ланет - 2.3%
Другой - 18.8%
Кто здесь? - 11.9%

Количество голосов: 17826
Голосование в этом опросе окончено Включено: 15 Дек 2021 - 00:00
Вы здесь: Главная Пресса «Телесистеми України» не платять за рахунками