Львівський Інтернет піднімає планку швидкості

Logo Volia 201427 жовтня 2014 року

Компанія ВОЛЯ перевела частину своєї мережі у Львові на новий протокол EuroDOCSIS, що дозволяє помітно збільшити швидкість Інтернету. Можливість користуватися стомегабітним Інтернетом за «євростандартом» отримали львів′яни, котрі мешкають в районі вулиць Снопківська і Привокзальна, та частково мешканці центру. Для того, щоб оцінити переваги нового протоколу, абонентам необхідно замінити в компанії модем старого покоління на новий із підтримкою технології EuroDOCSIS усього за 1 гривню. Абоненти можуть також замовити за пільговою ціною Wi-Fi-роутер. Його встановлення та налаштування майстер ВОЛІ здійснить безкоштовно.

− Для поступового переведення DOCSIS-мережі нашої компанії у Львові на єдиний стандарт EuroDOCSIS ми повністю замінили обладнання на головних станціях, проводимо модернізацію телекомунікаційної мережі та будуємо її нові ділянки, аби значна частина наших абонентів змогла не лише дивитися телебачення, а й мати доступ до високошвидкісного Інтернету. Перехід на інноваційний стандарт EuroDOCSIS дозволить на третину збільшити пропускну здатність мереж ВОЛІ, завдяки чому абоненти отримають кращу якість Інтернету. Користувачі Мережі зможуть комфортно завантажувати файли будь-якої «важкості» і перегляди онлайн-відео високої чіткості (HD),− говорить директор Львівського регіонального підприємства ВОЛІ Микола Музала.

Пілотна частина проекту ВОЛІ по переходу на EuroDOCSIS охопила чотири міста − Київ, Запоріжжя, Львів і Кіровоград. До кінця 2014 року євроінтернет стане доступний мешканцям понад 42 тисяч львівських квартир. Першим містом ВОЛІ, в якому мережа компанії почала працювати за стандартом EuroDOCSIS, став Луцьк.

Twitter
SocButtons v1.5

Добавить комментарий

Обращайтесь к посетителям сайта так, как вы хотите чтобы они обращались к вам

Допрос

Ваш провайдер?

Воля - 11.7%
Укртелеком - 22.1%
Киевстар - 12.7%
Фринет O3 - 3.1%
Датагруп - 3.2%
Триолан - 5.7%
Вега - 2.9%
Тенет - 1.4%
Airbites - 1.7%
Фрегат - 1.9%
Билинк - 0.8%
Ланет - 2.3%
Другой - 18.8%
Кто здесь? - 11.9%

Количество голосов: 17826
Голосование в этом опросе окончено Включено: 15 Дек 2021 - 00:00
Вы здесь: Главная Провайдеры Львівський Інтернет піднімає планку швидкості