Швидкий старт в швидкісний Інтернет з новим пакетом «ОГО! START» від Укртелекому

Компанія ВАТ «Укртелеком» пропонує принципово новий спосіб підключення до популярної послуги широкосмугового доступу до Інтернету – стартовий пакет «ОГО! START». Це чудова можливість самостійно підключитися до швидкісного ADSL-Інтернету.

Пакет «ОГО! START» можна придбати у магазинах всеукраїнських мереж супермаркетів електроніки «Фокстрот» та МКС, гіпермаркетів «FoxMart», а також у відділеннях «Телекомсервіс» Укртелекому в Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Харкові та Києві.

До кінця першого (? - так в тексте пресс-релиза, прим.broadband.org.ua) стартовий пакет «ОГО! START» будуть продаватися у відділеннях «Телекомсервіс» у всіх обласних центрах України. У супермаркеті або сервісному центрі продавець-консультант перевірить технічну можливість надання послуги «ОГО!» на вказаний телефонний номер, розповість про існуючі тарифні плани та детально ознайомить з їх характеристиками. Він також порекомендує модель ADSL-модема, необхідного для цієї послуги, чи Wi-Fi-модем, що забезпечує бездротовий доступ до Інтернету.

При купівлі стартового пакету «ОГО!» автоматично бронюється вільний порт на АТС для підключення вашого телефону до цієї послуги. Вартість пакету «ОГО! START» становить 120 гривень. До нього входять: інсталяційний диск, інструкція з самостійного підключення, скретч-картка із логіном та паролем. Якщо ви бажає, аби підключення та налаштування модему виконав фахівець Укртелекому, під час покупки можна замовити його виклик за додаткову плату.

Активізувати пакет «ОГО! START», підключити та налаштувати модем користувач може у зручний для себе час протягом 10 днів з моменту придбання стартового пакету. Стартовий пакет містить чітку і зрозумілу інструкцію, як це зробити. Треба ввести логін та пароль із скретч-картки,  підтвердити згоду з умовами Договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет та обрати тарифний план. Покупцям  «ОГО! START» доступні без лімітні тарифні плани з гарантованою швидкістю доступу від 128 до 2048  Кбіт/с. Після завершення інсталяції та обрання тарифного плану Договір вважається укладеним. Після цього вам зателефонує фахівець Укртелекому та підтвердить підключення вашої телефонної лінії до мережі Інтернет.

«ОГО! START» – рішення для тих, хто цінує свій час.

«Укртелеком постійно працює над тим, аби послуги, що надаються, були зручними та легкими у користуванні. Ми пропонуємо широкий вибір тарифних планів для споживачів з різними потребами. Ми забезпечуємо гармонійне поєднання ціни та якості, цілодобову професійну підтримку і, звісно ж, простоту та швидкість замовлення. Ми впевнені, що послуга «ОГО!» – найшвидший та найзручніший в Україні доступ до Інтернету – має  бути такою ж швидкою та зручною у підключенні.  Пакет «ОГО! START»  зробить процес підключення максимально простим навіть для непідготовленого у технічному плані споживача. І зекономить (=заощадить; так в тексте пресс-релиза, прим.broadband.org.ua) його час та гроші», – каже  заступник Голови правління з питань маркетингу та продажу послуг ВАТ «Укртелеком» Ігор Сиротенко. 

 

Для довідки

Послуга «ОГО!» – це постійно діючий високошвидкісний канал до мережі Інтернет, який використовує існуючу телефонну лінію та технологію ADSL.

У Києві послуга «ОГО!» надається з осені 2005 року, а у 2006 році вона стала доступною мешканцям усієї України. Споживачі послуги зосереджені головним чином у великих обласних центрах та у Києві.  А у райцентрах, селищах міського типу та сілах «ОГО!» – чи не єдина можливість для масового користувача підключитися до високошвидкісного Інтернету.
Абонентам Укртелекому ця послуга особливо вигідна, бо доступ до високошвидкісного Інтернету не заважає користуватись телефоном. Крім того, послуга «ОГО!» пропонується в кредит, і час перебування абонента в Інтернеті не обмежується. Сервіс оплачується як і рахунок за телефоні переговори – на початку наступного місяця. Абоненти Укртелекому мають можливість самостійно розмістити свою заявку на підключення до «ОГО!» на веб-сайті  http://my.ukrtelecom.ua/, а потім звідти можна керувати своїм рахунком. У разі необхідності можна легко змінювати швидкість підключення, змінювати тарифні пакети.
Користувачами послуги «ОГО!» на початок березня 2008 року вже стали майже 230 тисяч абонентів.

 

Додаткові послуги –  «ОГО+»

Уже сьогодні користувачі послуги «ОГО!» можуть у режимі тестування безкоштовно користуватись двома ключовими сервісами.

«ОГО!ПОРТАЛ» дозволяє легко та швидко створити власний сайт з обсягом інформації до 1 Гб (у майбутньому – до 5 Гб). Можна вести щоденник, фотоальбом, сторінку новин. Така послуга стане у нагоді як фізичним особам, так і тим, хто займається власним бізнесом та бажає зробити його більш ефективним.

«ОГО!АГЕНТ» – це комунікатор, що дозволяє безкоштовно розмовляти з іншими клієнтами сервісу «ОГО!АГЕНТ». Комунікатор забезпечує обмін миттєвими повідомленнями між користувачами, інформування  про надходження нових листів до поштової скриньки «Укрпост», а також про стан дій на персональному сайті користувача «ОГО!ПОРТАЛ» – про відвідувачів, повідомлення, коментарі. Завдяки потужній транспортній мережі Укртелекому досягається висока швидкість та миттєвість передачі інформації. Для користування сервісом «ОГО!АГЕНТ» потрібно, аби комп’ютер мав звукову карту, навушники та мікрофон.

Більше про послугу «ОГО!» можна дізнатись на сайтах Укртелекому: http://www.ukrtelecom.ua/ та http://my.ukrtelecom.ua/.

 

Источник: www.ukrtelecom.ua 

Twitter
SocButtons v1.5

Комментарии  

 
0 #8 Jove 15.01.2013 11:56
Беріть краще FreshTel
Цитировать
 
 
0 #7 ivason 29.06.2010 12:33
а безпровідний такий нет існує?
Цитировать
 
 
0 #6 zimba 13.12.2009 20:53
як замутити через дом телефон нет ого :-)
Цитировать
 
 
+1 #5 zimba 13.12.2009 20:52
як замутити через телефон дом ого :-)
Цитировать
 
 
+2 #4 Mario 29.05.2009 22:42
А якщо вийшов термін 10 днів і стартовий не активований. Що робити?
Цитировать
 
 
0 #3 konstantin-romanyuk 18.02.2009 18:15
Цитирую konstantin-romanyuk:
При оплаченной скорости 1 Mb должно бить 125 kb\c имеем скорость интернет соединения Результат 173.847 Kbps (21.731 Kb/sec) и как это можно понять г. Снигиревка Николаевской обл.

.
Цитировать
 
 
0 #2 konstantin-romanyuk 18.02.2009 18:12
При оплаченной скорости 1 Mb должно бить 125 kb\c имеем скорость интернет соединения Результат 173.847 Kbps (21.731 Kb/sec) и как это можно понять
Цитировать
 
 
+1 #1 андрій 30.01.2009 13:49
а якщо немаэ стацыонарного телефону?можна пыдключитись
???
Цитировать
 

Добавить комментарий

Обращайтесь к посетителям сайта так, как вы хотите чтобы они обращались к вам

Допрос

Ваш провайдер?

Воля - 11.7%
Укртелеком - 22.1%
Киевстар - 12.7%
Фринет O3 - 3.1%
Датагруп - 3.2%
Триолан - 5.7%
Вега - 2.9%
Тенет - 1.4%
Airbites - 1.7%
Фрегат - 1.9%
Билинк - 0.8%
Ланет - 2.3%
Другой - 18.8%
Кто здесь? - 11.9%

Количество голосов: 17826
Голосование в этом опросе окончено Включено: 15 Дек 2021 - 00:00
Вы здесь: Главная Провайдеры Швидкий старт в швидкісний Інтернет з новим пакетом «ОГО! START» від Укртелекому