Технологии быстрого интернета

Щоб накрити весь Львів WiFi-Інтернетом треба $100 тис.

Львів WiFi-ІнтернетВстановлення однієї точки покриття коштує близько 1 тис. доларів. Щоб покрити Львів, потрібно близько сотні таких точок. Однак спочатку ми зупинимося лише на 10, подивимось, що з того вийде. Нам треба дізнатись, розвивати безпроводовий Інтернет у Львові чи взагалі забути про нього, – про це сьогодні, 4 жовтня, у коментарі ЗІКу повідомив заступник директора мережі «Уарнет» Олесь Гірняк.

 

«Музику і фільми через WiFi-Інтернет ніхто качати не буде, оскільки це зовсім не та технологія. У нас буде швидкість 512кбіт/сек. Скачати фільм за таких умов можна за години чотири. У світі на таку швидкість встановлюють ціну 10 грн/год. Самі розумієте, простіше купити фільм», – розповів пан Гірняк.

За словами Олеся Гірняка, безпроводовий Інтернет буде популярним, якщо буде безкоштовним. «Та справді безкоштовного нічого не буває, хтось має платити: ми, міська рада чи якийсь інвестор. Якщо ж Інтернет стане платним, то, звичайно, його популярність різко зменшиться», – зауважив він.

3 жовтня у Львові стартував спільний пілотний проект Львівської міської ради та мережі Уарнет» – WiFi-доступу до інтернету (безпроводовий інтернет). «Зараз більшість ноутбуків підтримують функцію WiFi-доступу. Тому, маючи такий комп’ютер, у місті можна скористатися Інтернетом», – про це сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу на тему «Новий проект Львівської міської ради – безпроводовий Інтернет для львів’ян на вулицях центральної частини міста» повідомив начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР Остап Процик.

«Це комерційний проект мережі «Уарнет». Наразі послуга є безкоштовною. Однак згодом, як і в більшості європейських міст, 15-30 хвилин будуть безкоштовними, а далі час буде платним», – запевнив Остап Процик. Адже, за його словами, проект має шанс вижити, якщо він буд прибутковим. Якщо ж просто дотаційним, завжди є ризик, що дотації припиняться.

Вже сьогодні можна безкоштовно скористатися безпроводовим Інтернетом на пл. Міцкевича. Наступним місцем, де має з’явитися покриття, стане площа Ринок, а згодом і в аеропорту, на залізничному вокзалі, у місцях, де постійно знаходяться туристи, ділові люди, студенти.

«Доступ до інтернету в громадських місцях характеризує розвиток інфраструктури міста. Першим запитанням ділових людей, які приїжджають до Львова, при поселенні в готель – чи є доступ до інтернету. Також для нас важливо, щоб цей проект став сигналом для готелів, ресторанів, кафе», – додав пан Процик.

 

Источник: www.economic.lviv.ua

 

Twitter
SocButtons v1.5

Комментарии  

 
0 #3 yrasiys 24.09.2011 16:04
за кордоном інтернет вайфай давно безкоштовний, і ніхто не плаче кому платити
Цитировать
 
 
0 #2 максим u 12.08.2011 16:16
я б зробив все можльве щоб організувати цю ідею
Цитировать
 
 
0 #1 максим u 12.08.2011 16:14
якщо я б зміг я б зробив все можливе шоб організувати цю ідею
Цитировать
 

Добавить комментарий

Обращайтесь к посетителям сайта так, как вы хотите чтобы они обращались к вам

Допрос

Ваш провайдер?

Воля - 11.7%
Укртелеком - 22.1%
Киевстар - 12.7%
Фринет O3 - 3.1%
Датагруп - 3.2%
Триолан - 5.7%
Вега - 2.9%
Тенет - 1.4%
Airbites - 1.7%
Фрегат - 1.9%
Билинк - 0.8%
Ланет - 2.3%
Другой - 18.8%
Кто здесь? - 11.9%

Количество голосов: 17826
Голосование в этом опросе окончено Включено: 15 Дек 2021 - 00:00
Вы здесь: Главная Технологии быстрого интернета Щоб накрити весь Львів WiFi-Інтернетом треба $100 тис.